« Zadaj pytanieZamknij »

Zadaj pytanie

MANAGER FAST-STEP TRAVEL

Manager firmy udzieli Państwu informacji na temat naszej działalności i organizowanych przez nas obozach.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

Aktualności

« Wracaj

img

Sygnatury zatwierdzające obóz letni

Obóz taneczny spędzony wspólnie ze Szkołą Tańca Fast-Step to doskonalenie umiejętności tanecznych. Codziennie odbywać się będą dwa bloki taneczne po 1,5h każdy z profesjonalnym instruktorem, co umożliwi dzieciom szybkie i widoczne postępy.

Oprócz codziennych treningów, dzieci będą miały zapewniony szeroki program zajęć dodatkowych. Do ich dyspozycji będzie podświetlany basen 12X6m ze zjeżdżalniami, świetlica z telewizorem, plac zabaw, trampoliny oraz dwa stoły do tenisa stołowego. Wśród dodatkowych atrakcji nie zabraknie olimpiady sportowej, karaoke, dyskoteki z pokazami mody, konkursów z nagrodami oraz tzw. dużych atrakcji, takich jak paintball laserowy, poszukiwacze bursztynów z detektorami metali, mapą i nawigacją gps, park linowy, których paletę zmieniamy co roku.

Dzieci otrzymają cztery posiłki dziennie (śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu) w klimatyzowanej restauracji i nielimitowany dostęp do niepłatnych napoi.

Dowóz i powrót dzieci odbywać się będzie autokarem klasy premium z tv, dvd, toaletą i klimatyzacją. Zapewniamy ochronę ubezpieczeniową oraz opiekę medyczną na miejscu (lekarz, pielęgniarka).

« WracajPolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.