Fast Step Travel

 
« Zadaj pytanieZamknij »

Zadaj pytanie

MANAGER FAST-STEP TRAVEL

Manager firmy udzieli Państwu informacji na temat naszej działalności i organizowanych przez nas obozach.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

„MAMUT-CAMP” - STRZEGOWO (MAZOWSZE)

Zapraszamy do "MAMUT CAMP" w Strzegowie, które w połączeniu z infrastrukturą ośrodka, jak i atrakcjami regionalnymi, zapewnią pobyt pełen wrażeń i niezapomnianych chwil dzieciom przebywającym na terenie zlokalizowanego tam ośrodka.

W trakcie pobytu istnieje możliwość skorzystania z wybranego przez siebie scenariusza zajęć tematycznych jaki możemy zaproponować dzieciom każdego dnia:

 • Ścianka wspinaczkowa – łączymy zabawę z nauką, poprawiamy zwinność i kondycję, a co najważniejsze świetnie się bawimy.
 • Zajęcia na strzelnicy – (strzelanie z łuków i wiatrówek) uczymy dzieci podstaw strzelania, jak również dajemy im możliwość poznania smaku prawdziwej rywalizacji w grupie zgodnie z zasadami fair play.
 • Paintball – gra zespołowa, która toczy się według wybranej fabuły na terenie, na którym znajdują się specjalne przeszkody. Biegamy, szalejemy i cudownie się bawimy.
 • Wesołe walki sumo – uczestnicy wcielają się w prawdziwych zapaśników kraju Kwitnącej Wiśni, za pomocą ogromnych kombinezonów pozwalającym im w krótkim czasie „przybrać” na wadzę. Atrakcja ta przypomina pojedynek dwóch zawodników odbywający się na miękkiej macie zgodnie z rytuałem sumo. Wygrywa ten, który powali swojego przeciwnika, bądź wypchnie go poza matę.
 • Kto pierwszy, ten lepszy, ale wszyscy dobrze się bawimy
 • Quady – to atrakcja nie tylko dla miłośników sportów motorowych. Łatwa obsługa pojazdów sprawia, że każdy będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności w jeździe terenowej po specjalnie przygotowanym torze.
 • Mega twister – pozwala na doskonałą integrację podczas zabawy, która polega na układaniu właściwych części ciała na odpowiednim kolorze na polu. Gwarantujemy moc radości, śmiechu oraz dobrej zabawy.
 • Mini golf – to doskonała rozrywka dla każdego niezależnie od poziomu gry a rywalizacja sportowa może dostarczyć wielu emocji .
 • Zorbing – to doskonała rozrywka dla młodych odkrywców przygody, którzy chcą poczuć szałowy zawrót głowy. Przezroczysta kula o zewnętrznej średnicy 4 m wykonana jest z wytrzymałego materiału PCV, który amortyzuje każdy jej ruch. Tej przygody długo nikt nie zapomni…
 • Mega Szachy – ta popularna gra w rozmiarze XXL sprawdza nie tylko kondycję ruchową naszych uczestników, ale przede wszystkim sprzyja wszechstronnemu ich rozwojowi, kształci pamięć, umiejętności abstrakcyjnego i logicznego myślenia jak również rozwija wyobraźnie przestrzenną. To prawdziwa inwestycja w umysły naszych dzieci.
 • Zaczarowany labirynt – ta ekscytująca zabawa przeznaczona jest dla prawdziwych miłośników przygód, których przeniesie w głąb tajemniczego labiryntu. Ich zadaniem będzie rozwikłanie zagadki i odnalezienie…, no właśnie czego? Ale tego już nie zdradzimy, bo to nasza niespodzianka.

Cena zawiera: dowóz dzieci autokarem klasy premium, ubezpieczenie, zgłoszenie pobytu w kuratorium oświaty, noclegi, pościel, trzy posiłki dziennie, AKTYWNY PROGRAM, korzystanie z infrastruktury Ośrodka, bezpłatny pobyt jednego wychowawcy na 15 uczestników, zajęcia taneczne z naszym instruktorem. Wystawiamy fv za usługę.

 

 1. Pobyt 3-dniowy: 
  cena do indywidualnej kalkulacji

 2. Pobyt 5-dniowy: 
  cena do indywidualnej kalkulacji

 Polskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.