Fast Step Travel

 
« Zadaj pytanieZamknij »

Zadaj pytanie

MANAGER FAST-STEP TRAVEL

Manager firmy udzieli Państwu informacji na temat naszej działalności i organizowanych przez nas obozach.

Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

„POD LIPAMI” LIDZBARK WELSKI (MAZURY)

DZIECI PRZEDSZKOLNE I KLASY 1-3 (PROGRAM AKTYWNY JUNIOR):

Program pobytu opracowany i dobrany pod kątem różnego wieku uczestników – najmłodsi, czyli przedszkolaki oraz uczniowie klas 1-3:

Rozwijać będą swoją sprawność fizyczną podczas zajęć integracyjnych, biegów, wyścigów na piłkach, skoków na trampolinie, zajęć na ściance wspinaczkowej. W rozwoju umiejętności manualnych pomoże budowanie mazurskich żaglówek ze styropianu, tworzenie konstrukcji rurkowych, projektowanie przypinek, warsztaty z użyciem klocków LEGO oraz Mega Jenga.

Z pewnością mnóstwo radości dostarczy Mega Twister, śmieszne walki gladiatorów. W basenie jako uzupełnienie kąpieli czeka ich zabawa w kulach do chodzenia po wodzie oraz CODZIENNE ZAJĘCIA TANECZNE z naszą instruktorką.

Cena zawiera: noclegi, pościel, trzy posiłki dziennie, program aktywny Junior, zajecia taneczne z naszym instruktorem, korzystanie z infrastruktury Ośrodka, bezpłatny pobyt jednego wychowawcy na 10 uczestników.

 

MŁODZIEŻ KLAS 4-8 ORAZ SZKÓŁ ŚREDNICH (PROGRAM AKTYWNY UCZEŃ):

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów. Pakiet zawiera mnóstwo atrakcji, które wyzwalają ducha pozytywnej rywalizacji, ale wymagają też współpracy. To doskonały sposób na integrację.

Uczniowie będą jeździć quadami i segwayem, spróbują swoich sił w zorbingu, czyli toczeniu się w wielkiej dmuchanej kuli. Czeka ich też trening na ściance wspinaczkowej, wizyta na strzelnicy, budowanie tratwy, paintball, minigolf, wyścigi gokartów. Będzie też udział w walce gladiatorów na wesoło, oraz innych zajęciach sportowych z wykorzystaniem infrastruktury ośrodka. Do dyspozycji jest też basen. Obowiązkowym punktem programu jest też dyskoteka, a w programie pięciodniowym zaplanowaliśmy również park linowy oraz dodatkowe atrakcje.

Cena zawiera: dowóz dzieci autokarem klasy premium, ubezpieczenie, zgłoszenie pobytu w kuratorium oświaty, noclegi, pościel, trzy posiłki dziennie, PROGRAM AKTYWNY JUNIOR/UCZEŃ, zajecia taneczne z naszym instruktorem, korzystanie z infrastruktury Ośrodka, bezpłatny pobyt jednego wychowawcy na 10 uczestników. Wystawiamy fv za usługę.

 

 1. Pobyt 3-dniowy:
  cena do indywidualnej kalkulacji

  (poniedziałek-środa, lub środa-piątek)

 2. Pobyt 3-dniowy: 
  cena do indywidualnej kalkulacji

  (piątek-niedziela)

 3. Pobyt 5-dniowy: 
  cena do indywidualnej kalkulacji

  (poniedziałek-piątek)

 

Nasza oferta na sezon zimowy:Polskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.